Poděkování občanům

 

Milí mnichovičtí spoluobčané,

blíží se termín, kdy budete rozhodovat o tom, komu svěříte péči o naše město na další čtyřleté období a jakým směrem se budou Mnichovice vyvíjet. O Vaše hlasy se bude i letos ucházet naše uskupení. Tým, který nevznikl jen kvůli těmto volbám, ale osm let Mnichovice buduje a rozvíjí. Jsme posíleni o několik nových tváří, které už jistě z veřejného života znáte, protože pro Mnichovice dělají mnoho v oblasti kultury, sportu, školství, charity a v sociální sféře.
Je za námi velký kus práce, na který jsme opravdu hrdí. Mnoho se toho povedlo. Ale netajíme se ani tím, že ne vše, co jsme měli v plánu, jsme stihli uskutečnit. Stále zbývá spousta projektů, které je nutné zrealizovat, nebo alespoň jejich realizaci připravit. Uvědomujeme si potřeby našeho města, našich občanů, a víme, že mezi priority patří například zajištění bezpečného pohybu chodců z nádraží na Božkov a na Myšlíně nebo rozšíření vodovodu do oblastí Vráž a Budíkov. Kromě velkých staveb bychom se rádi ještě více zaměřili také na komunitní život ve městě, propojování aktivit spolků, nové kulturní a vzdělávací akce... Chceme, aby Mnichovice byly příjemným místem pro Váš život.
Máme velkou radost z přátelské atmosféry v našem městě a především spolupráce zastupitelstva, které se nedělí na koalici a opozici, ale které konstruktivně pro Mnichovice pracovalo celé čtyři roky. Ve městě, kde vládnou intriky, anonymy, pomluvy a nesváry, se lidem nežije dobře. Přátelská a srdečná atmosféra města by měla být tou hlavní prioritou každého programu.
Máme společně s Vámi velké plány, a pokud získáme Vaši důvěru, uděláme opět maximum pro jejich naplnění.
Prosíme, přijďte 23. a 24. září k volbám.
 
Bc. Margita Valentová