Podporovatelé

Pavlína Danková, moderátorka pořadu Občanské judo, v současné době vedoucí Odboru komunikace FN v Motole

„Petra Pecková byla mou kolegyní v pořadu Občanské judo mnoho let, a kromě toho, že měla o komunálním dění a politice vůbec výborný přehled, nechyběla jí nikdy trpělivost, zvědavost přijít věcem na kloub a také velká dávka odvahy.

Pokud by bylo v komunální politice víc lidí, jako je Petra, bylo by to jedině dobře.

Snad jen novináři budou naštvaní, protože takováto starostka se jim už o žádné nové, neprůhledné kauzy nepostará. [:-)]

Držím jí palce."

Pavlína Danková

 

Ladislav Tesařík, starosta, obec Hrusice

„Po 4 letech ve funkci starostky dokázala paní Mgr. Petra Pecková pozvednout Mnichovice tu nejvyšší úroveň komunální politiky. Dnes je již naprosto zkušená komunální politička, velký patriot svého města a starostka, která ve své náročné práci používá zdravý selský rozum.  Naše spolupráce především v oblasti školství přesahuje standardní kolegiální vztahy. Paní starostce a celému sdružení v nadcházejících volbách přeji co největší úspěch.

 

S pozdravem a poděkováním Ladislav Tesařík, starosta Hrusic

 

Mgr. Jan Farský, poslanec PČR

Správná starostka musí mít tah na branku, nasazení, nadšení, schopnosti. A to Petra má. Proto ji držím do voleb palce, ať může pokračovat ve službě, do které se pustila."

Jan Farský

 

 

 

 

Miroslav Vaňura, moderátor pořadu 112 a moderátor hlavní zpravodajské redakce TV Barrandov

„Petru Peckovou znám jako kolegyni 19 let. Vždycky se zajímala o osudy druhých lidí, nejen co by reportérka, ale i nad rámec pořadu Občanské judo, kde jsme byli kolegové.

Nejvíc si na ni ale cením solidnosti. Když něco slíbí, stačí podání ruky a takto uzavřená dohoda je potom nad všechny smlouvy a písemnosti. Myslím, že takových lidí je u nás pořád málo a naše společnost je potřebuje jako sůl!"

 

Mirek Vaňura

 
MUDr. Tomáš Zvěřina, starosta sousední obce Mirošovice

„Petru Peckovou jsem poznal během právě uplynulých 4 volebních let. Přestože působí skromně a přátelsky (a není to její slabost, ale přednost), dokáže své názory a cíle velmi logicky a konstruktivně hájit a prosazovat. To, co vykonala jako neuvolněná místostarostka (např. záchrana základního školství v Mnichovicích a okolních obcích) je chvályhodné. A co teprve předvede, až bude uvolněná starostka! No a o jejím bowlingovém umění ani nemluvím..

Přeju jí a celému sdružení co nejlepší volební úspěch. V kontextu dnešní doby – je opravdu fajnové (a přitom zdaleka ne běžné) mít vedle sebe slušného a spolehlivého partnera a souseda.“

 

Tomáš Zvěřina